Folkart Concierge

iOS için Folkart Concierge Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 512 KB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma aSAY Group
Folkart Concierge; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, geçtiğimiz yıl hizmete açılan Folkart Keleleri'nde ikamet eden veya ofis sahibi olanlar için özel olarak geliştirilmiş, hizmet ve ürün asistanlığı için

Folkart Concierge; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, geçtiğimiz yıl hizmete açılan Folkart Kuleleri'nde ikamet eden veya ofis sahibi olanlar için özel olarak geliştirilmiş, hizmet ve ürün asistanlığı için kullanabileceğiniz kolay kullanıma sahip bir iOS için Folkart Concierge Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olan uygulama ile Concierge işlemlerinizi kolayca iOS cihazlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça sade tasarlanmış arayüzü ile kampanyalara ulaşabilir, ürün ve çeşitli hizmetleri satın alabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmak için kullanabileceğiniz kullanıcı adı ve şifre Folkart yönetiminden alınmaktadır.

Ayrıca uygulama içerisinde, misafirlerinizin kolayca giriş yapabilmeleri için takviminize misafirinizin adını ve saatini yazabileceğiniz bir araç da bulunuyor.

Folkart Concierge uygulaması, Ayarlar, Otopark, Önemli Telefonlar, Favoriler, Sık Kullanılanlar, İşlem Raporları ve Açık dükkanlar bölümlerinden oluşmaktadır.

Daha Fazla Göster
Folkart Concierge indir
DİĞER SÜRÜMLER